GWARANCJA SATYSFAKCJI lub zwrot wpłaty do 30 dni od zakupu.

Dowiedz sie więcej

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ bazuje na podejściu coachingowym oraz twórczej edukacji. Dzięki wykorzystaniu Strategii Ekspresywnych© oraz Modelu CSC© charakteryzuje się wysokim poziomem zaangażowania kreatywnego zarówno Dziecka-Uczestnika jak i Trenera.

 
Uzyskaj dostęp do szkolenia

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj
Izabela Stefańska, twórczyni marki Sensoplastyka®

Izabela Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta 

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 1000 osób podczas szkoleń online. 

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury. 

Podczas szkolenia omawiamy i ćwiczymy:

ale nie tylko

 • Program TKR™-TKWR™ (specyfika pracy z osobami w wieku od 0 do 100 lat)
 • Model CSC© (Stefańska, 2016) Model Pracy Kreatywnej
 • Strategie Ekspresywne© (Stefańska, 2016)
 • sposoby pracy z zastosowaniem edukacji przez sztukę
  (muzyka, ruch, teatr, bajka, plastyka, multimedia)
 • narzędzia coachingowe w pracy Trenera TKR™-TKWR™ – pracy z dziećmi, osobami dorosłymi oraz budowanie relacji z rodzicami
 • kreatywność – Czym jest i w jaki sposób ją wspierać?
 • kompetencje intrapersonalne oraz interpersonalne – definicje, rozwój, konstruktywne sposoby wspierania
 • wybrane metody i techniki wspierania twórczego rozwoju dzieci w oparciu o programy stosowane przez nas samych w pracy z dziećmi
 • ekologiczne i ekonomiczne sposoby przygotowywania niezbędnych materiałów i pomocy rozwojowych w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi
Uzyskaj dostęp do szkolenia

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj

Migawka z podręcznika TKR™ TKWR™

Zdjęcia ze szkoleń stacjonarnych

 

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj

Na TKR™ TKWR™

Dostaniesz odpowiedzi na poniższe pytania

i nie tylko na te

 • Jak stworzyć optymalne warunki dla rozwoju kreatywności dzieci,młodzieży i osób dorosłych?
 • W jaki sposób wyposażyć otoczenie, żeby stało się nieograniczonym polem do twórczej eksploracji?
 • Jak stać się facylitatorem procesu kreatywnego rozwoju zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych?
 • Jak niewielkim nakładem finansowym samemu zrobić kreatywne, naturalne, polisensoryczne katalizatory twórczego myślenia?

Na szkoleniu TKWR™ odpowiemy sobie na te pytania oraz przygotujemy polisensoryczne-kreatywne pomoce rozwojowe, które wypełnią przestrzeń i staną się KATALIZATORAMI TWÓRCZOŚCI:-)

Uzyskaj dostęp do szkolenia

Cel szkolenia

Nabycie przez Uczestników umiejętności wykorzystania metod coachingowych i twórczej edukacji (muzyka, ruch, bajka, teatr, plastyka, multimedia) w celu stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla optymalnego, kreatywnego wspierania rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

400+

Zrealizowane szkolenia

W ciągu 5 lat przeprowadziliśmy ponad 400 szkoleń spotykając się z niesamowicie pozytywnym odbiorem, będącym naszą siłą napędową :-)

10000+

Przeszkolone osoby

Mamy nadzieję, że dla każdego z Was nasze spotkania wniosły porządny powiew inspiracji pozwalający czerpać z życia i z pracy więcej satysfakcji. Najważniejsze dla nas jest jednak to, aby umożliwiły Wam  one stworzenie dla Waszych podopiecznych przestrzeni sprzyjającej kreatywności i rozwojowi kluczowych kompetencji intra- i inter- personalnych.

2500+

Godzin szkoleniowych

Każda kolejna godzina prowadzonych szkoleń to dla nas kolejna godzina treningu, weryfikacji założeń, planowania ulepszeń.

"Inspiracja istnieje, ale musi zastać Cię przy pracy"

Pablo Picasso

Nasze marki

Nasz okręt flagowy. Marka sensorycznych zajęć rozwojowych dla dzieci od 0 do 100 lat. Pracujemy na kompetencjach, kolorowy bałagan robimy przy okazji :-)

Dowiedz się więcej

TKWR™ to kompleksowy program wspierania kreatywnego rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

Dowiedz się więcej

Angielski dla dzieci od 2 do 6 lat. Naturalnie, kreatywnie, aktywnie, z wykorzystaniem  autorskich piosenek. Marka zajęć powstała przy współpracy z dr Moniką Toczyńską. 

Dowiedz się więcej

Nasz leśny projekt edukacyjno-socjalizacyjny dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Zobacz film

Nasze wartości

W trakcie zajęć wykorzystujemy metody i sposoby twórczego wspierania rozwoju dziecka oparte na założeniach podejścia poznawczego oraz humanistycznego. Oznacza to, że traktujemy dziecko jako podmiot, który poznaje siebie i otaczający go świat w sposób aktywny, a wiedza, którą zdobywa wpływa na jego sposób postrzegania świata i zachowanie.

Nasze działania opieramy na solidnych filarach koncepcji humanistycznej, ponieważ z doświadczenia wiemy, że jest to konstruktywna droga wspierania rozwoju zarówno dzieci jak i nas samych. Postrzegamy człowieka jako istotę z natury dobrą, która w sposób konstruktywny dąży do samorealizacji, a motorem jej działań jest wewnętrzna motywacja. Działania destruktywne człowieka wynikają z blokad, które można niwelować umożliwiając mu harmonijny rozwój.

Podczas warsztatów stosujemy głównie metody z obszaru edukacji i rozwoju przez sztukę oraz coachingu. Celem naszych zajęć jest budowanie twórczych, samodzielnych i zrównoważonych osobowości, które będą maksymalnie przygotowane do wyzwań jakie stawia współczesna rzeczywistość. A przede wszystkim będą gotowe do osiągania sukcesów. Swoich sukcesów.

Poznaj też Szkołę Bosych Stóp™

Szkoła Bosych Stóp™ to leśny projekt edukacyjno-socjalizacyjny dla Dzieci w wieku 5-10 lat. Spotkania w Szkole Bosych Stóp™ dostarczają okazji do swobodnej, kreatywnej zabawy w naturalnym środowisku.

Szkoła Bosych Stóp™ na Facebook'u

Gwarancja
Pełnej Satysfakcji

Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań - zwrócimy Twoją wpłatę.

 • Pamiętaj, że każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
 • Jeżeli szkolenia nie spełnią Twoich oczekiwań, to bez marudzenia zwrócimy Twoją wpłatę :-)
 • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
 • Wypada nam tylko zaznaczyć, że w przypadku zwrotu wpłaty, jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają (ale to chyba oczywiste).
 • Również, jeżeli weźmiesz fakturę, to będziemy prosili o odesłanie skanu podpisanej korekty, aby nie zostać z podatkiem do zapłaty :-)
 • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.
Powrót do góry

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj