Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ bazuje na podejściu coachingowym oraz twórczej edukacji. Dzięki wykorzystaniu Strategii Ekspresywnych© oraz Modelu CSC© charakteryzuje się wysokim poziomem zaangażowania kreatywnego zarówno Dziecka-Uczestnika jak i Trenera.

 
Uzyskaj dostęp do szkolenia

DARMOWY DOSTĘP DO SZKOLEŃ bez zobowiązań!

Utwórz konto
Izabela Stefańska, twórczyni marki Sensoplastyka®

Izabela Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta 

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, psychotraumatologiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 7000 osób podczas szkoleń online. 

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI lub zwrot wpłaty do 30 dni od zakupu.

Dowiedz sie więcej

Podczas szkolenia omawiamy i ćwiczymy:

ale nie tylko

 • Program TKR™-TKWR™ (specyfika pracy z osobami w wieku od 0 do 100 lat)
 • Model CSC© (Stefańska, 2016) Model Pracy Kreatywnej
 • Strategie Ekspresywne© (Stefańska, 2016)
 • sposoby pracy z zastosowaniem edukacji przez sztukę
  (muzyka, ruch, teatr, bajka, plastyka, multimedia)
 • narzędzia coachingowe w pracy Trenera TKR™-TKWR™ – pracy z dziećmi, osobami dorosłymi oraz budowanie relacji z rodzicami
 • kreatywność – Czym jest i w jaki sposób ją wspierać?
 • kompetencje intrapersonalne oraz interpersonalne – definicje, rozwój, konstruktywne sposoby wspierania
 • wybrane metody i techniki wspierania twórczego rozwoju dzieci w oparciu o programy stosowane przez nas samych w pracy z dziećmi
 • ekologiczne i ekonomiczne sposoby przygotowywania niezbędnych materiałów i pomocy rozwojowych w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi
Uzyskaj dostęp do szkolenia

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj

Migawka z podręcznika TKR™ TKWR™

Zdjęcia ze szkoleń stacjonarnych

 

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj

Na TKR™ TKWR™

Dostaniesz odpowiedzi na poniższe pytania

i nie tylko na te

 • Jak stworzyć optymalne warunki dla rozwoju kreatywności dzieci,młodzieży i osób dorosłych?
 • W jaki sposób wyposażyć otoczenie, żeby stało się nieograniczonym polem do twórczej eksploracji?
 • Jak stać się facylitatorem procesu kreatywnego rozwoju zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych?
 • Jak niewielkim nakładem finansowym samemu zrobić kreatywne, naturalne, polisensoryczne katalizatory twórczego myślenia?

Na szkoleniu TKWR™ odpowiemy sobie na te pytania oraz przygotujemy polisensoryczne-kreatywne pomoce rozwojowe, które wypełnią przestrzeń i staną się KATALIZATORAMI TWÓRCZOŚCI:-)

Uzyskaj dostęp do szkolenia

Cel szkolenia

Nabycie przez Uczestników umiejętności wykorzystania metod coachingowych i twórczej edukacji (muzyka, ruch, bajka, teatr, plastyka, multimedia) w celu stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla optymalnego, kreatywnego wspierania rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

10

Lat na rynku
szkoleniowym

18000+

Przeszkolone
osoby

47000+

Osoby obserwujące nas 
w serwisie Facebook

"Inspiracja istnieje, ale musi zastać Cię przy pracy"

Pablo Picasso

Nasze marki

Nasze wartości

W trakcie zajęć wykorzystujemy metody i sposoby twórczego wspierania rozwoju dziecka oparte na założeniach podejścia poznawczego oraz humanistycznego. Oznacza to, że traktujemy dziecko jako podmiot, który poznaje siebie i otaczający go świat w sposób aktywny, a wiedza, którą zdobywa wpływa na jego sposób postrzegania świata i zachowanie.

Nasze działania opieramy na solidnych filarach koncepcji humanistycznej, ponieważ z doświadczenia wiemy, że jest to konstruktywna droga wspierania rozwoju zarówno dzieci jak i nas samych. Postrzegamy człowieka jako istotę z natury dobrą, która w sposób konstruktywny dąży do samorealizacji, a motorem jej działań jest wewnętrzna motywacja. Działania destruktywne człowieka wynikają z blokad, które można niwelować umożliwiając mu harmonijny rozwój.

Podczas warsztatów stosujemy głównie metody z obszaru edukacji i rozwoju przez sztukę oraz coachingu. Celem naszych zajęć jest budowanie twórczych, samodzielnych i zrównoważonych osobowości, które będą maksymalnie przygotowane do wyzwań jakie stawia współczesna rzeczywistość. A przede wszystkim będą gotowe do osiągania sukcesów. Swoich sukcesów.

Poznaj też Szkołę Bosych Stóp™

Szkoła Bosych Stóp™ w serwisie Facebook

Gwarancja
Pełnej Satysfakcji

Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań - zwrócimy Twoją wpłatę.

 • Pamiętaj, że każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
 • Jeżeli szkolenia nie spełnią Twoich oczekiwań, to bez marudzenia zwrócimy Twoją wpłatę :-)
 • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
 • Wypada nam tylko zaznaczyć, że w przypadku zwrotu wpłaty, jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają (ale to chyba oczywiste).
 • Również, jeżeli weźmiesz fakturę, to będziemy prosili o odesłanie skanu podpisanej korekty, aby nie zostać z podatkiem do zapłaty :-)
 • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.
Powrót do góry

PRZETESTUJ ZA DARMO pełny dostęp do naszej platformy.

Przetestuj