Wszystko co robimy
wynika z naszych pasji i potrzeb.

To co wyróżnia nasze szkolenia to autentyczność przekazu, wysoka jakość i realna wartość.

Każde nasze szkolenie i każda marka to odpowiedź na nasze własne potrzeby związane ze wspieraniem w rozwoju naszych dzieci i siebie samych.

Poznaj nas

400+

Zrealizowane szkolenia

W ciągu 5 lat przeprowadziliśmy ponad 400 szkoleń spotykając się z niesamowicie pozytywnym odbiorem, będącym naszą siłą napędową :-)

10000+

Przeszkolone osoby

Mamy nadzieję, że dla każdego z Was nasze spotkania wniosły porządny powiew inspiracji pozwalający czerpać z życia i z pracy więcej satysfakcji. Najważniejsze dla nas jest jednak to, aby umożliwiły Wam  one stworzenie dla Waszych podopiecznych przestrzeni sprzyjającej kreatywności i rozwojowi kluczowych kompetencji intra- i inter- personalnych.

2500+

Godzin szkoleniowych

Każda kolejna godzina prowadzonych szkoleń to dla nas kolejna godzina treningu, weryfikacji założeń, planowania ulepszeń.

"Inspiracja istnieje, ale musi zastać Cię przy pracy"

Pablo Picasso

Nasze marki

Nasz okręt flagowy. Marka sensorycznych zajęć rozwojowych dla dzieci od 0 do 100 lat. Pracujemy na kompetencjach, kolorowy bałagan robimy przy okazji :-)

Dowiedz się więcej

TKWR™ to kompleksowy program wspierania kreatywnego rozwoju osób w wieku od 0 do 100 lat.

Dowiedz się więcej

Angielski dla dzieci od 2 do 6 lat. Naturalnie, kreatywnie, aktywnie, z wykorzystaniem  autorskich piosenek. Marka zajęć powstała przy współpracy z dr Moniką Toczyńską. 

Dowiedz się więcej

Nasz leśny projekt edukacyjno-socjalizacyjny dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Zobacz film

Nasze wartości

W trakcie zajęć wykorzystujemy metody i sposoby twórczego wspierania rozwoju dziecka oparte na założeniach podejścia poznawczego oraz humanistycznego. Oznacza to, że traktujemy dziecko jako podmiot, który poznaje siebie i otaczający go świat w sposób aktywny, a wiedza, którą zdobywa wpływa na jego sposób postrzegania świata i zachowanie.

Nasze działania opieramy na solidnych filarach koncepcji humanistycznej, ponieważ z doświadczenia wiemy, że jest to konstruktywna droga wspierania rozwoju zarówno dzieci jak i nas samych. Postrzegamy człowieka jako istotę z natury dobrą, która w sposób konstruktywny dąży do samorealizacji, a motorem jej działań jest wewnętrzna motywacja. Działania destruktywne człowieka wynikają z blokad, które można niwelować umożliwiając mu harmonijny rozwój.

Podczas warsztatów stosujemy głównie metody z obszaru edukacji i rozwoju przez sztukę oraz coachingu. Celem naszych zajęć jest budowanie twórczych, samodzielnych i zrównoważonych osobowości, które będą maksymalnie przygotowane do wyzwań jakie stawia współczesna rzeczywistość. A przede wszystkim będą gotowe do osiągania sukcesów. Swoich sukcesów.

To my :-)

Izabela Stefańska

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego (Wczesnego) Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleniowych. Wszystkie szkolenia ze stworzonych przeze mnie marek zajęć prowadzę osobiście.

Kontakt

Piotr Stefański

Przede wszystkim jestem ojcem naszej dwójki dzieci. Oprócz tego jestem informatykiem, programistą, projektantem aplikacji internetowych. Intensywnie zajmuję się filmem, fotografią i szeroko pojętymi multimediami. Pasjonuję się także logistyką i automatyzacją.

Ponad 5 lat temu całkowicie przestałem sprzedawać swój czas i umiejętności "na zewnątrz" i całość swoich zasobów czasowych oraz kapitału know-how ulokowałem w naszym Inkubatorze Inspiracji.

Kontakt

Razem

Udało nam się połączyć nasze życia prywatne i zawodowe w jedną spójną całość. Od wielu lat we wszystkich naszych działaniach przyświecają nam te same cele. Odnajdujemy w tym mnóstwo satysfakcji i inspiracji. Razem, tworząc Inkubator Inspiracji, jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy.

Ok, w wielkim skrócie:

Razem jesteśmy jak Kapitan Planeta!

Kontakt

Poznaj też Szkołę Bosych Stóp™

Szkoła Bosych Stóp™ to leśny projekt edukacyjno-socjalizacyjny dla Dzieci w wieku 5-10 lat. Spotkania w Szkole Bosych Stóp™ dostarczają okazji do swobodnej, kreatywnej zabawy w naturalnym środowisku.

Szkoła Bosych Stóp™ na Facebook'u