Sensoplastyka®

Sensoplastyka®. Certyfikacja trenerska. Jedyny kurs nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć pod marką Sensoplastyka®. Ponad 16 godzin video oraz inne materiały multimedialne. Dla osób pracujących z dziećmi, nauczycieli, rodziców i nie tylko.

 

Kup kartą (12 x 79zł)

Albo kup w sklepie (879zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do szkolenia w 12 równych płatnościach po 79zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty płatniczej. Pierwsza płatność pobierana jest w momencie zakupu, kolejne 11 płatności pobieranych jest w miesięcznych odstępach czasu.

Całkowity koszt (suma wszystkich płatności) to 948zł.

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na INKUBATORINSPIRACJI.PL (lub skrótowo INKI.PL) podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

Możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od dokonania zakupu (rozpoczęcia subskrypcji) i otrzymać zwrot wpłaty. Wystarczy dać nam znać mejlowo, telefonicznie lub na czacie.

Dostęp do szkolenia automatycznie wygasa po 12 miesiącach. Po 30 dniach od rozpoczęcia subskrypcji nie ma możliwości jej anulowania. W przypadku niepowodzenia którejkolwiek płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do zapewnienia środków na koncie powiązanym z kartą lub do zaktualizowania danych karty, aby zapewnić możliwość pobrania opłaty. W przypadku niepowodzenia w pobraniu płatności z karty system poinformuje Cię o tym mejlowo i automatycznie będzie próbował pobrać płatność co kilka dni.

Uprawnienia do korzystania z marki Sensoplastyka® uzyskane poprzez ukończenie szkolenia i zaliczenie testu końcowego są na zawsze (można ukończyć szkolenie i uzyskać uprawnienia przed upływem 12 miesięcy). Warunkiem koniecznym do zachowania uprawnień jest umożliwienie pobrania wszystkich wymaganych płatności miesięcznych. Dostęp do plików powiązanych z marką Sensoplastyka® również nie wygasa.

Kup kartą (12 x 79zł)

Albo kup w sklepie (879zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Opis szkolenia

#wyjątkowamarkazajęć #sensoryka #immersjasensoryczna #szaleństwozmysłów #kompetencjeintrapersonalne #kompetencjeinterpersonalne #certyfikacjatrenerska

W 2015 roku stworzyliśmy markę Sensoplastyka®, która na przestrzeni kilku lat stała się jedną z najpopularniejszych marek zajęć dla dzieci w Polsce.

 

Szkolenie Sensoplastyka® wkroczyło na następny etap. Dużo obszerniejsze, o wiele lepiej przygotowujące do prowadzenia zajęć niż szkolenia stacjonarne, które odbywały się do 2020 roku. Dostępne w dowolnym miejscu i czasie. Kiedy, gdzie, jak i w jakim tempie realizujesz szkolenie - to wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. 

 • Szkolenie Sensoplastyka® online jest treścią i uprawnieniami równoznaczne z ukończeniem 2 części szkoleń stacjonarnych (Sensoplastyka® Wstęp + Sensoplastyka® Trener 1st.). Jest natomiast o wiele obszerniejsze i zostało wzbogacone o dodatkowe elementy, na jakich zastosowanie pozwala forma online. Szkolenie Sensoplastyka® na stałe całkowicie zastąpiło szkolenia realizowane stacjonarnie do 2020 roku.
 • Dostęp do szkolenia na naszej platformie szkoleniowej na 12 miesięcy licząc od dnia aktywacji konta, włącznie ze wszystkimi aktualizacjami i nowymi treściami.
 • Szkolenie oparte na wysokiej jakości wideo.
 • Ponad 16 godzin video wysokiej jakości.
 • Wszystkie treści zarówno video, tekstowe, testy, ankiety, pliki do pobrania i inne multimedia zintegrowane w jedną całość na naszej platformie szkoleniowej.
 • Prosta i intuicyjna obsługa.
 • Dodatkowe treści tekstowe i multimedialne.
 • Test końcowy pozwalający sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy i umiejętności.
 • Charakter społeczniościowy szkolenia, aktywizacja uczestników poprzez funckjonalność komentarzy do lekcji.
 • Specjalny dział z pytaniami i odpowiedziami w formie video.
 • Pliki do pobrania zawierające między innymi: podręcznik, logotypy, wzory plakatów, zdjęcia do wykorzystania, materiały do przekazywania rodzicom itp.
 • dostęp do platformy szkoleniowej w wygodny sposób na laptopach, urządzeniach mobilnych, telefonach, tabletach itp.
 • Nie myśl, że pooglądasz nasze szkolenie jak kolejny serial na Netflixie :-) W kilku momentach szkolenia nasza platforma poprosi Cię o wgranie zdjęcia kolorowego bałaganu, który będziesz miała/miał przed sobą (nie będziemy wymagać, ale i też zabraniać wrzucania zdjęć samej/samego siebie). Wielokrotnie będziesz też odpowiadać na różne pytania.
 • Szkolenie będziesz mogła/mógł realizować o dowolnej porze dnia i nocy, w dowolnym tempie, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, na laptopie, komputerze, telefonie, tablecie. Dla nas najistotniejsze jest to, aby był to dla Ciebie czas spokoju i relaksu, tak abyś mogła/mógł zanurzyć się w świecie marki Sensoplastyka®.

Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu testu końcowego otrzymasz:

 • Bezpłatna, nieograniczona czasowo licencja na korzystanie z marki i logotypów zgodnie z licencją.
 • Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia w formie pliku PDF (z podpisem i pieczątką, do samodzielnego wydruku np. w punkcie druku cyfrowego).
 • Tytuł Trenera 1 stopnia zajęć marki Sensoplastyka® 

Kup kartą (12 x 79zł)

Albo kup w sklepie (879zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Chcesz więcej informacji o szkoleniu?

Więcej informacji

Poznaj opinie uczestników szkolenia:

Poznaj opinie

GWARANCJA SATYSFAKCJI

 • Każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
 • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
 • W przypadku rezygnacji jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają
 • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (879zł)

 

Sprawdź też inne nasze szkolenia i pakiety:


Inne szkolenia i pakiety

 

Izabela Anna Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 1000 osób podczas szkoleń online.

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury.


Inkubator Inspiracji
Pracownia Twórczej Edukacji i Rozwoju 
Izabela Stefańska
ul. Puchacza 6 / 1
20-323 Lublin
NIP: 946-239-26-54

+48 783 269 956
[email protected]
www.inkubatorinspiracji.pl
fb.me/InkubatorInspiracji

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny.
Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek.
 Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (879zł)

79,00 zł PLN

12 płatności miesięcznych

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj