12 x 23zł (12 miesięcznych płatności)

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj
Bxj4bantzty9zizrl99a tkwr

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ (12 płatności)

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do szkolenia w 12 równych płatnościach po 23zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty.

Całkowity koszt (suma wszystkich płatności) to 276zł. 

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na inkubatorinspiracji.pl podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

Dostęp do szkolenia automatycznie wygasa po 12 miesiącach. Nie ma możliwości anulowania subskrypcji w trakcie 12 miesięcznego okresu. W przypadku niepowodzenia którejkolwiek płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do uregulowania płatności w terminie 7 dni w inny sposób.

Uprawnienia do korzystania z marki TKWR™ uzyskane poprzez ukończenie szkolenia nie wygasają (są na zawsze bez dodatkowych opłat). Dostęp do plików powiązanych z marką TKWR™ również nie wygasa.