17zł / miesiąc (minimum 12 miesięcy)

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj
Y7r7qffrs8wrrtewoabi file

The Wild Way™

Program dzikiego rozwoju osobistego dla kobiet The Wild Way™, czyli Nasza wspólna podróż w głąb Wewnętrznego Dzikiego Lasu. Program The Wild Way™ jest moim osobistym projektem skupiającym się wokół dzikiej natury kobiet, więzi z żywiołami, budowaniem i pielęgnowaniem swojej relacji z Ziemią, Życiem i Samą Sobą. 

Izabela Anna Stefańska

Materiały video i inne treści w szkoleniu publikowane są cyklicznie, przynajmniej raz w miesiącu. Projekt ten planuję realizować przez przynajmniej kilka najbliższych lat.

Wygodna forma płatności. 17zł za miesiąc pobieranych automatycznie z karty. Minimalny okres zobowiązania to 12 miesięcy, potem możesz zrezygnować w dowolnym momencie. 

Koszt za 12 miesięcy (suma wymaganych płatności) to 204 zł. 
Potem 17zł / miesiąc do momentu rezygnacji.

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na inkubatorinspiracji.pl podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

W przypadku niepowodzenia którejkolwiek z 12 wymaganych płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do uregulowania płatności w terminie 7 dni w inny sposób.