Pakiet 5w1

TYLKO TERAZ: RABAT 50%!
12 x 79zł 12 x 159zł 
+BONUS: NIELIMITOWANY CZASOWO DOSTĘP!


Pakiet 5w1 to nasz najpopularniejszy Pakiet Szkoleniowy!
Pakiet 5w1 to dostęp do szkoleń Sensoplastyka®, TKWR™, Plastyka Ekspresywna™, BareFoot™ i "KONTAKT"  na okres aż 24 miesięcy bez limitu czasu (w płatnościach miesięcznych płacisz tylko przez 12 miesięcy a dostęp zostaje później już bez opłat). Uprawnienia do korzystania z 4 marek + 1 szkolenie rozwoju osobistego!

 

Zobacz więcej video

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do pakietu 12 równych płatnościach po 79zł 159zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty płatniczej. Pierwsza płatność pobierana jest w momencie zakupu, kolejne 11 płatności pobieranych jest w miesięcznych odstępach czasu.

Całkowity koszt (suma wszystkich płatności) to 948zł 1908zł.

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na INKUBATORINSPIRACJI.PL (lub skrótowo INKI.PL) podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

Możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od dokonania zakupu (rozpoczęcia subskrypcji) i otrzymać zwrot wpłaty. Wystarczy dać nam znać mejlowo, telefonicznie lub na czacie.

Dostęp do pakietu automatycznie wygasa po 24 miesiącach jest nielimitowany czasowo - płatności są natomiast pobierane jedynie przez 12 miesięcy. 

Po 30 dniach od rozpoczęcia subskrypcji nie ma możliwości jej anulowania. W przypadku niepowodzenia którejkolwiek płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do zapewnienia środków na koncie powiązanym z kartą lub do zaktualizowania danych karty, aby zapewnić możliwość pobrania opłaty. W przypadku niepowodzenia w pobraniu płatności z karty system poinformuje Cię o tym mejlowo i automatycznie będzie próbował pobrać płatność co kilka dni.

Uprawnienia do korzystania z powyższych marek uzyskane poprzez ukończenie szkoleń i zaliczenie testów końcowych są na zawsze (można ukończyć dane szkolenie i uzyskać uprawnienia przed upływem 12 miesięcy objętych płatnościami). Warunkiem koniecznym do zachowania uprawnień jest umożliwienie pobrania wszystkich wymaganych płatności miesięcznych. Dostęp do plików powiązanych z daną marką również nie wygasa (uzyskuje się go w momencie zaliczenia testu końcowego w danym szkoleniu).

Kup kartą (12 x 79zł 159zł)

Albo kup w sklepie (844.50 zł 1689zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Opis pakietu

Pakiet 5w1 to nasz najnowszy pakiet szkoleniowy. Pakiet ten zawiera 5 szkoleń, w tym kultowe już szkolenie Sensoplastyka®.

W pakiecie 5w1 otrzymasz na 24 miesiące na czas nielimitowany dostęp do aż 5 szkoleń:

 • Sensoplastyka® 
  (certyfikacja trenerska, uprawnienia do korzystania z marki Sensoplastyka®)
  cena regularna poza pakietem: 879zł (lub 12 x 79zł)
 • Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ (TKWR™/TKR™)
  (certyfikacja trenerska, uprawnienia do korzystania z marki TKWR™/TKR™)
  cena regularna poza pakietem: 779zł (lub 12 x 69zł)
 • Plastyka Ekspresywna®
  (certyfikacja trenerska, uprawnienia do korzystania z marki Plastyka Ekspresywna®)
  cena regularna poza pakietem: 479zł (lub 12 x 49zł)
 • BareFoot™
  (certyfikacja trenerska, uprawnienia do korzystania z marki BareFoot™)
  cena regularna poza pakietem: 479zł
 • KONTAKT - czyli uważna komunikacja z dzieckiem
  (szkolenie rozwoju osobistego)
  cena regularna poza pakietem: 279zł

Łączna wartość szkoleń w pakiecie przy zakupie pojedynczych szkoleń: 2895 zł

Cena Pakietu 5w1:

12 x 79zł 159zł (w systemie wygodnych płatności miesięcznych kartą)
lub
844.50 zł 1689zł (z płatnością jednorazową w naszym sklepie online)

Kupując Pakiet 5w1 otrzymasz:

 • dostęp do platformy szkoleniowej na 24 miesiące!
 • 4 szkolenia z certyfikacją trenerską (Sensoplastyka®, TKWR™/TKR™, Plastyka Ekspresywna®, BareFoot™), po których ukończeniu i zaliczeniu testu końcowego otrzymujesz nielimitowane czasowo uprawnienia do posługiwania się naszymi markami
 • po zaliczeniu testu końcowego w danym szkoleniu (z certyfikacją trenerską) otrzymasz certyfikat potwierdzający nabycie uprawnień (przesyłany bezpośrednio po zaliczeniu testu wysokiej jakości plik PDF - do wydruku samodzielnego - np. w dowolnym punkcie druku cyfrowego)
 • po zaliczeniu testu końcowego w danym szkoleniu (z certyfikacją trenerską) otrzymasz też nielimitowany czasowo dostęp do plików powiązanych z daną marką, takich jak: logotypy, przykładowe plakaty i inne materiały informacyjne
 • szkolenie rozwoju osobistego "KONTAKT - czyli uważna komunikacja z dzieckiem" zakończone prostym testem, po którego zaliczeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • dostęp do szkoleń na naszej platformie szkoleniowej na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu: laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie, smartfonie czy nawet telewizorze (posiadającym przeglądarkę internetową)
 • prosta i intuicyjna obsługa
 • charakter społecznościowy szkolenia: pod każdą lekcją działa system komentarzy, z których uczestnicy intensywnie korzystają do dzielenie się swoimi premyśleniami czy prowadzenia dyskusji
 • szkolenia można realizować w dowolnie dopasownym do siebie tempie, o każdej porze dnia i nocy :)
 • platforma pamięta Twój postęp w realizacji każdego szkolenia, możesz wznowić każde szkolenie tam gdzie ostatnio skończyłaś :)
 • przez okres 24 miesięcy  bez limitu czasu można korzystać ze szkoleń i wracać do wszystkich treści
 • szkolenia opartne na wysokiej jakości, starannie przygotowanych wcześniej materiałach video (znaczna większość w rozdzielczości 4K)
 • dodatkowe treści multimedialne, zdjęcia, treści tekstowe, materiały w pdf (podręczniki, materiały informacyjne, ćwiczenia, szablony,  itp. - różne w zależności od szkolenia)
 • wszystkie treści zintegrowane w jedną spójną całość na naszej platformie szkoleniowej
 • w wielu miejscach w szkoleniach będziesz tez odpowiadać na różne pytania otwarte, a w kilku sytuacjach wgrywać zdjęcie na platformę szkoleniową
 • wsparcie poprzez czat, który znajdziesz w każdym miejscu na naszych stronach i w trakcie szkoleń
 • każde szkolenie w pakiecie można ukończyć oczywiście dużo szybciej niż przed upływem 24 miesięcy - i tym samym uzyskać uprawnienia
 • 30-dniowa Gwarancja Pełnej Satysfakcji, co oznacza, że możesz zrezygnować i otrzymać zwrot wpłaty do aż 30 dni od zakupu
 • Jeżeli nie interesuje Cię prowadzenie samych zajęć, a szukasz drogi samorozwoju i zwiększania swojej świadomości (w szczególności w kontekście konstruktywnego wspierania dzieci i siebie samej/samego w rozwoju) to ten pakiet jest również dla Ciebie. W 100% zaspokoi Twoje potrzeby :)

Zobacz przykładowe video ze szkoleń!

Sensoplastyka®:

 

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™:

 

Plastyka Ekspresywna®:

 
 

Bare Foot™:

 
 

 KONTAKT - czyli uważna komunikacja z dzieckiem:

 

Kup kartą (12 x 79zł 159zł)

Albo kup w sklepie (844.50 zł 1689zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Więcej informacji o szkoleniach w pakiecie:

Sensoplastyka®

TKWR

Plastyka Ekspresywna®

Bare Foot

KONTAKT

Poznaj opinie uczestników szkolenia Sensoplastyka®:

Poznaj opinie

GWARANCJA SATYSFAKCJI

 • Każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
 • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
 • W przypadku rezygnacji jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają
 • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (844.50 zł 1689zł)Sprawdź też inne nasze szkolenia i pakiety:


Inne szkolenia i pakiety

 

Izabela Anna Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 1000 osób podczas szkoleń online.

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury.


Inkubator Inspiracji
Pracownia Twórczej Edukacji i Rozwoju 
Izabela Stefańska
ul. Puchacza 6 / 1
20-323 Lublin
NIP: 946-239-26-54

+48 783 269 956
[email protected]
www.inkubatorinspiracji.pl
fb.me/InkubatorInspiracji

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny.
Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek.
 Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (844.50 zł 1689zł)

79,00 zł PLN

12 płatności miesięcznych

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj