Pakiet 4w1

Pakiet 4w1 to dostęp do szkoleń Sensoplastyka®, TKWR™, Plastyka Ekspresywna® i "KONTAKT" na okres 12 miesięcy. Uprawnienia (na zawsze) do prowadzenia zajęć pod 3 markami! Konstruktywne wspieranie dzieci w rozwoju.

 

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do pakietu 12 równych płatnościach po 139zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty płatniczej. Pierwsza płatność pobierana jest w momencie zakupu, kolejne 11 płatności pobieranych jest w miesięcznych odstępach czasu.

Całkowity koszt (suma wszystkich płatności) to 1668zł.

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na INKUBATORINSPIRACJI.PL (lub skrótowo INKI.PL) podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

Możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od dokonania zakupu (rozpoczęcia subskrypcji) i otrzymać zwrot wpłaty. Wystarczy dać nam znać mejlowo, telefonicznie lub na czacie.

Dostęp do pakietu automatycznie wygasa po 12 miesiącach. Po 30 dniach od rozpoczęcia subskrypcji nie ma możliwości jej anulowania. W przypadku niepowodzenia którejkolwiek płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do zapewnienia środków na koncie powiązanym z kartą lub do zaktualizowania danych karty, aby zapewnić możliwość pobrania opłaty. W przypadku niepowodzenia w pobraniu płatności z karty system poinformuje Cię o tym mejlowo i automatycznie będzie próbował pobrać płatność co kilka dni.

Uprawnienia do korzystania z powyższych marek uzyskane poprzez ukończenie szkoleń i zaliczenie testów końcowych są na zawsze (można ukończyć dane szkolenie i uzyskać uprawnienia przed upływem 12 miesięcy). Warunkiem koniecznym do zachowania uprawnień jest umożliwienie pobrania wszystkich wymaganych płatności miesięcznych. Dostęp do plików powiązanych z daną marką również nie wygasa (uzyskuje się go w momencie zaliczenia testu końcowego w danym szkoleniu).

Kup kartą (12 x 139zł)

Albo kup w sklepie (1489zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Opis pakietu

W pakiecie 4w1 otrzymasz na 12 miesięcy dostęp do szkoleń: Sensoplastyka®, KONTAKT, Plastyka Ekspresywna™ oraz TKWR™. Po ukończeniu (zdaniu testu końcowego) każdego szkolenia otrzymasz certyfikat. Ponadto po ukończeniu każdego z trzech szkoleń z certyfikacją trenerską w tym pakiecie (Sensoplastyka®, Plastyka Ekspresywna™ oraz TKWR™)  nabędziesz nielimitowane czasowo uprawnienia do prowadzenia zajęć pod odpowiadającą danemu szkoleniu marką! Uzyskasz także dostęp do niezbędnych materiałów w postaci cyfrowej (logotyp, plakaty, ulotki informacyjne itp.)

Jeżeli nie interesuje Cię prowadzenie samych zajęć, a szukasz drogi samorozwoju i zwiększania swojej świadomości (w szczególności w kontekście konstruktywnego wspierania dzieci i siebie samej/samego w rozwoju) to ten pakiet jest również dla Ciebie. W 100% zaspokoi Twoje potrzeby.

Tylko u nas możesz zrealizować szkolenia dające uprawnienia do prowadzenia zajęć pod naszymi markami. Zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną z naszych marek jest Sensoplastyka®. Od 2015 roku (powstanie marki Sensoplastyka®) w naszych szkoleniach stacjonarnych i online wzięło już udział ponad 10 tysięcy osób w całej Polsce, z czego znaczna część prowadzi zajęcia Sensoplastyka®. Szkolenie Sensoplastyka® jest też pierwszym szkoleniem, które uruchomione zostało w 2020 roku w wersji online, całkowicie zastępując odbywające się wcześniej szkolenia stacjonarne. Obecnie na realizację szkolenia Sensoplastyka® trzeba przeznaczyć około 25 godzin, z czego same wysokiej jakości materiały video to około 16 godzin.

Następnie opublikowaliśmy szkolenia "KONTAKT - czyli uważna komunikacja z dzieckiem", Plastyka Ekspresywna™ oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™ (który wcześniej funkcjonował też jako szkolenie stacjonarne). Z każdym kolejnym szkoleniem chcemy dać Ci to co według nas jest najbardziej wartościowe.

Sensoplastyka®

 
 

Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™

 

Plastyka Ekspresywna®

 
 

KONTAKT - czyli uważna komunikacja z dzieckiem

 

Kup kartą (12 x 139zł)

Albo kup w sklepie (1489zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Więcej informacji o szkoleniach w pakiecie:

Sensoplastyka®

TKWR

Plastyka Ekspresywna®

KONTAKT

Poznaj opinie uczestników szkolenia Sensoplastyka®:

Poznaj opinie

GWARANCJA SATYSFAKCJI

  • Każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
  • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
  • W przypadku rezygnacji jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają
  • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (1489zł)Sprawdź też inne nasze szkolenia i pakiety:


Inne szkolenia i pakiety

 

Izabela Anna Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 1000 osób podczas szkoleń online.

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury.


Inkubator Inspiracji
Pracownia Twórczej Edukacji i Rozwoju 
Izabela Stefańska
ul. Puchacza 6 / 1
20-323 Lublin
NIP: 946-239-26-54

+48 783 269 956
[email protected]
www.inkubatorinspiracji.pl
fb.me/InkubatorInspiracji

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny.
Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek.
 Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (1489zł)

139,00 zł PLN

12 płatności miesięcznych

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj