12 x 71zł (12 miesięcznych płatności)

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj
N2dksictseuukbfecr72 all 1280x720 12platnosci

Pakiet All Inclusive (12 płatności, dostęp bez limitu czasowego)

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do pakietu w 12 równych płatnościach po 71zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty.

Całkowity koszt (suma wszystkich miesięcznych płatności) to 852zł. W ramach niniejszej oferty uzyskujesz dostęp do naszej platformy szkoleniowej bez limitu czasowego.

Po 12 miesiącach opłaty nie będa już naliczane, a nielimitowany czasowo dostęp do wszystkich dostępnych szkoleń pozostanie!

Dostęp do produktu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na inkubatorinspiracji.pl podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

W przypadku niepowodzenia którejkolwiek z 12 wymaganych płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do uregulowania płatności w terminie 7 dni w inny sposób.

W pakiecie All Inclusive korzystasz ze wszystkich dostępnych szkoleń. Każde nowe szkolenie automatycznie pojawi się na Twoim koncie po premierze.

Uprawnienia do korzystania z marek uzyskane poprzez ukończenie szkoleń nie wygasają (są na zawsze bez dodatkowych opłat). Dostęp do plików powiązanych z markami zajęć również nie wygasa.