Pakiet All Inclusive

Pakiet All Inclusive to pełny dostęp do naszej platformy szkoleniowej bez limitu czasowego. Otrzymujesz dostęp na pełnych prawach do wszystkich już dostępnych szkoleń oraz wczesny dostęp do szkoleń w trakcie realizacji. Dotyczy to też wszystkich szkoleń, które będziemy realizować w przyszłości.

Wygodna forma płatności. 12 płatności miesięcznych pobieranych automatycznie z karty. Dokonując zakupu zobowiązujesz się do opłacenia dostępu do pakietu w 12 równych płatnościach po 299zł każda. Płatności pobierane są automatycznie z karty płatniczej. Pierwsza płatność pobierana jest w momencie zakupu, kolejne 11 płatności pobieranych jest w miesięcznych odstępach czasu.

Całkowity koszt (suma wszystkich płatności) to 3588zł. 

Dostęp do platformy szkoleniowej otrzymujesz natychmiast po zakupie. Automatycznie przekierujemy Cię na Twoje konto na naszej platformie szkoleniowej. Za każdym razem, kiedy będziesz wracać na naszą platformę szkoleniową, wystarczy, że zalogujesz się na INKUBATORINSPIRACJI.PL (lub skrótowo INKI.PL) podając swój adres email i hasło, które utworzysz w następnym kroku.

Możesz zrezygnować w ciągu 30 dni od dokonania zakupu (rozpoczęcia subskrypcji) i otrzymać zwrot wpłaty. Wystarczy dać nam znać mejlowo, telefonicznie lub na czacie.

Dostęp do platformy szkoleniowej w ramach Pakietu All Inclusive jest na zawsze. Po 30 dniach od rozpoczęcia subskrypcji nie ma możliwości jej anulowania. W przypadku niepowodzenia którejkolwiek płatności (ze względu np. na brak środków na karcie lub wygaśnięcie karty) zobowiązujesz się do zapewnienia środków na koncie powiązanym z kartą lub do zaktualizowania danych karty, aby zapewnić możliwość pobrania opłaty. W przypadku niepowodzenia w pobraniu płatności z karty system poinformuje Cię o tym mejlowo i automatycznie będzie próbował pobrać płatność co kilka dni.

Kup kartą (12 x 299zł)

Albo kup w sklepie (3489zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Pakiet All Inclusive - opis

Pakiet All Inclusive to pełny dostęp do naszej platformy szkoleniowej bez limitu czasowego. Otrzymujesz dostęp na pełnych prawach do wszystkich już dostępnych szkoleń oraz wczesny dostęp do szkoleń w trakcie realizacji. Dotyczy to też wszystkich szkoleń, które będziemy realizować w przyszłości.

Od razu otrzymasz dostęp do:

Od razu otrzymasz też wczesny dostęp do:

  • ForestTime™ (aktualnie dostępny film wprowadzający)
  • ONLINE PILL™ (dostępne materiały wprowadzające oraz praca indywidualna (szkolenie 1 na 1) przez zdalny pulpit w 2 godzinnych blokach cyklicznych z rezerwacją terminów online - bez dodatkowych opłat)

Inne szkolenia, do których otrzymasz dostęp:
(w nawiasie planowany termin uruchomienia wczesnego dostępu)

Do każdego kolejnego (niewyszczególnionego powyżej) szkolenia również otrzymasz wczesny dostęp jeszcze na etapie jego realizacji. 

Kup kartą (12 x 299zł)

Albo kup w sklepie (3489zł)BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie, faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Chcesz więcej informacji o poszczególnych szkoleniach w pakiecie?

Więcej informacji

GWARANCJA SATYSFAKCJI

  • Każdy zakup objęty jest 30 dniową gwarancją satysfakcji.
  • Jesteśmy przekonani, że w naszych szkoleniach odnajdziesz mnóstwo inspiracji, wiedzy i radości. Jeżeli jednak nie spełnią one Twoich oczekiwań, to wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zadzwonisz, napiszesz maila, czy odezwiesz się na Facebook'u lub na czacie. Bez "ociągania się" zlecimy zwrot wpłaty.
  • W przypadku rezygnacji jakiekolwiek uprawnienia zdobyte poprzez ukończenie szkoleń w tym 30 dniowym okresie wygasają
  • Najbardziej zależy nam na tym, abyś odnalazła/odnalazł w naszych szkoleniach realną wartość i inspirację. Mamy nadzieję, że nasze szkolenia wniosą mnóstwo konstruktywnej energii do Twojego życia, otwierając przestrzeń nowych możliwości zarówno na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej.

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny. Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek. Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (3489zł)

 

Sprawdź też inne nasze szkolenia i pakiety:

Inne szkolenia i pakiety

 

Izabela Anna Stefańska

#pedagog #coach #terapeutka #instruktorkasurwiwalu #dzikakobieta

Przede wszystkim jestem mamą naszej dwójki dzieci. Oprócz tego mogę "tytułować" się: pedagogiem, coachem, terapeutką pedagogiczną o specjalizacji arteterapeutycznej, felinoterapeutką, instruktorką surwiwalu, trenerką etyki outdoorowej.

Jestem też twórczynią popularnych marek zajęć rozwojowych dla dzieci: Sensoplastyka® oraz Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju™. Osobiście przeszkoliłam ponad 8000 osób podczas ponad 2500 godzin szkoleń stacjonarnych oraz ponad 1000 osób podczas szkoleń online.

W pracy z ludźmi interesują mnie w szczególności procesy decyzjne, samoświadomość oraz twórczość. Uwielbiam bliskość przyrody. Analizuję wpływ kontaktu z naturą na procesy rozwojowe dzieci i dorosłych. Łączę coaching & procesy kreatywne & bliskość natury.

Inkubator Inspiracji
Pracownia Twórczej Edukacji i Rozwoju 
Izabela Stefańska
ul. Puchacza 6 / 1
20-323 Lublin
NIP: 946-239-26-54

+48 783 269 956
[email protected]
www.inkubatorinspiracji.pl
fb.me/InkubatorInspiracji

 

Wolisz płatność jednorazową?

BLIK, Przelewy24, Blue Media, przelew klasyczny.
Faktura po wpłacie lub faktura z 2-tygodniowym terminem płatności. Indywidualnie, dla firm, dla placówek.
 Możliwość złożenia zamówienia również dla większej liczby osób. Możliwość dodania wielu produktów w jednym zamówieniu.

Kup w sklepie (3489zł)

12 x 299zł (12 miesięcznych płatności)

Twoje informacje o płatności będą przechowywane na bezpiecznym serwerze do przyszłych zakupów

Konto istnieje już z tym adresem e-mail. Czy to ty?

Zaloguj